Kdo jsme

Naše webová adresa je: www.vele-leciva.cz. Správce webu: Vele, spol. s r.o., Ústí 88, Větrný Jeníkov, 588 42, IČ: 49448722, DIČ: CZ49448722

Jaké shromažďujeme osobní údaje a proč je shromažďujeme

Kontaktní formulář

Použitím kontaktního formuláře udělujete souhlas výše uvedené společnosti, aby zpracovávala následující osobní údaje:

  • jméno, příjmení
  • e-mail
  • telefon

Uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem vyřízení vašeho dotazu či poptávky, tyto údaje budou zpracovány po dobu trvání vašeho zájmu maximálně 5 let nebo po dobu trvání spolupráce.

Dále souhlasíte s tím, že při odeslání kontaktního formuláře bude spuštěna služba Google reCAPTCHA, která ověřuje, že nejedná o robota, ale o skutečného návštěvníka našich webových stránek. 

Cookies

Google Analytics – Externí měření návštěvnosti od Google. Zjišťuje informace o vašem prohlížeči, IP adresu a odkud jste na stránku přišli. Slouží k zjištění, jaký obsah prohlížíte, odkud jste na web přišli, atd. Po 26 měsících se vše maže a zůstávají jen anonymní souhrnná data. Více o cookies na stránkách Google

Analytika

Na webu se měří návštěvnost pomocí nástroje Google Analytics. Pokud nechcete, aby vaše návštěva byla započítávána do souhrnných statistik návštěv, můžete použít rozšíření prohlížeče, které tomu zamezí. (pro Chrome například Toto rozšíření )

Zpracovatelé osobních údajů

Zpracování osobních údajů je prováděno správcem, osobní údaje však pro něj mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:

  • společnost Google v rámci nástrojů Google Analytics
  • poskytovatel webhostingu Wedos

Jaké máte práva?

Můžete také požádat o odstranění veškerých osobních údajů, které o vás uchováváme. Vzít souhlas kdykoliv zpět, požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme, požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit.

Vaše kontaktní údaje

V případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů se můžete obrátit se na nás přes e-mail odbyt@veleleciva.cz nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.