Do našeho obchodního týmu hledáme kolegyni/kolegu, který podpoří náš tým obchodních reprezentantů a bude se podílet na rozvoji společnosti ve svěřených regionech:

Středočeský kraj, část hl. m. Prahy., Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj

Popis pozice :

  • péče o stávající klienty, vyhledávání a získávání nových klientů
  • osobní prodej produktů pro hospodářská a společenská zvířata
  • podpora prodeje a uvádění nových přípravků na trh
  • monitoring trhu
  • reporting
  • účast na výstavách a seminářích

Nabízíme:

  • zázemí české rodinné firmy s 25 letou tradicí
  • zaškolení
  • zajímavou a různorodou práci na HPP
  • ohodnocení zaměřené na výkon
  • možnost seberealizace
  • služební vozidlo, mobilní telefon, notebook
  • příjemný kolektiv spolupracovníků

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání veterinární, zemědělské, farmaceutické
  • vhodné i pro absolventy, praxe v zemědělství nebo ve veterinární ordinaci výhodou
  • bydliště ve svěřeném regionu
  • řidičský průkaz skup. „B“ (práce v terénu)
  • komunikativnost a samostatné jednání (znalost Aj výhodou)
  • flexibilitu, zájem o práci a chuť se neustále učit novým věcem

V případě, že chcete posílit náš tým zašlete svůj životopis s motivačním dopisem na adresu: kavalkova@veleleciva.cz